Od svého vzniku v prosinci r. 1991 se zabýváme prodejem výrobků sloužících k aplikaci visaček, samolepících etiket a označování zboží cenou. V prvních letech naší činnosti jsme prodávali hlavně cenově výhodné neznačkové výrobky asijských výrobců. Po nějaké době jsme se však přesvědčili o tom, že pro velkoobjemové etiketování ve výrobě či velkoobchodě jsou tyto výrobky nevhodné a že pro tyto účely je nutné dodávat značkové výrobky nejvyšší kvality od osvědčených výrobců.

Proto na úseku aplikace visaček a balení výrobků spolupracujeme už mnoho let především s firmou AVERY DENNISON, jako její největší distributor na českém trhu. Funkci přímého dovozce a distributora plníme i při prodeji ručních aplikátorů samolepících etiket, vyráběných fou TOWA Co. Tokyo. Pokud jde o označování zboží cenou, máme v nabídce celý sortiment od jedno až po třířádkové etiketovací kleště značky BLITZ, vyráběné firmou OPEN DATA, Itálie.

Firma AVERY DENNISON, USA je vynálezcem systému aplikace visaček pomocí splintovacích pistolí a plastových úchytek (splintů), které uvedla na trh již koncem 60. let minulého století. Od té doby tento systém neustále zdokonaluje a vyvíjí, zatímco ostatní výrobci jej pouze napodobují. Filozofie obchodní činnosti firmy AVERY DENNISON a potažmo i jejích distributorů je prodávat řešení problémů, nikoliv pouze výrobky

Cílem naší obchodní politiky tudíž není jednorázový prodej, nýbrž navázání trvalého vztahu se zákazníkem a pomoc při řešení jeho problémů v oblasti aplikace visaček či balení výrobků.